استعلام شماره سیم کارت های به نام ایرانسل

نکات مهم

  • در حال حاضر این خدمت به صورت آنلاین و غیرحضوری فقط برای شهر مشهد فراهم است. (این امکان به زودی برای تمامی کشور فراهم خواهد شد)
Step 1 of 3
برای دریافت شماره پیگیری به سایت mobilecount.cra.ir مراجعه کنید
icons8-delivery-bike-64

ارسال پیک

ارسال پیک

icons8-identification-documents-error-50

احراز هویت

احراز هویت به وسیله کارت ملی

پرداخت وجه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی

نحوه اطلاع از شماره سیم کارت های بنام

در اینجا قصد داریم به بررسی نحوه اطلاع از شماره سیم کارت های به نام شخص بپردازیم. در صورتی که یکی از مقالات قبلی سیم سرویس را مطالعه کرده باشید،  مقالات سایت با عنوان “استعلام تعداد سیم کارت به نام” به بررسی تمام روش های استعلام تعداد سیم کارت های به نام فرد پرداخته ایم.
اما در مطلب مربوطه فقط نحوه مشخص شدن تعداد سیم کارت بیان شده بود اما در اینجا قصد داریم بگوییم چگونه شماره سیم کارت های خود را بدانیم ؟ در ادامه با ما باشید تا روش این کار بررسی کنیم.

 

نحوه استعلام شماره سیم کارت های به نام

برای فهمیدن شماره سیم کارت های به نام خود می توانید به دو روش حضوری و غیر حضوری اقدام کنید که در ادامه نحوه انجام هرکدام را شرح می دهیم.

 

استعلام شماره سیم کارت های به نام به صورت حضوری

شا می توانید با مراجعه دفاتر پیشخوان و نمایندگی های مجاز اپراتور مورد نظر خود با ثبت کتبی درخواست، از شماره های به نام خود مطلع شوید. برای اینکه اپراتور این شماره ها را در اختیار شما قرار دهد، می بایست یک فرم با عنوان “تقاضای اعلام لیست شماره” را پر کنید.
در این فرم باید ضمن پذیرش کلیه مسئولیت های قانونی ناشی از ثبت نام و اطلاع از شماره های مذکور، نسبت به درخواست خود اقدام کنید.

 

استعلام شماره سیم کارت های به نام به صورت غیر حضوری

برای اطلاع از لیست شماره های ایرانسل خود می توانید از طریق فرم ابتدای صفحه که همان فرم فیزیکیی است که در دفاتر پیشخوان موجود است اقدام کنید.
پس از پر کردن فرم بالای صفحه، مامور سیم سرویس برای گرفتن امضا و اثر انگشت شما به آدرس شما ارسال می شود تا مراحل درخواست انجام شود. سیم سرویس در تلاش است تا این خدمت را به صورت کاملا الکترونیکی ارائه کند و در حال اخذ مجوزهای مربوطه برای این کار است.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن