نکات مهم

  • در حال حاضر این خدمت به صورت آنلاین و غیرحضوری فقط برای شهر مشهد فراهم است. (این امکان به زودی برای تمامی کشور فراهم خواهد شد)
Step 1 of 4

بخش اول- اطلاعات حساب کاربری و نشانی محل نصب مودم

مشخصات سرویس و مودم

icons8-delivery-bike-64

ارسال پیک

ارسال پیک

icons8-identification-documents-error-50

احراز هویت

احراز هویت به وسیله کارت ملی

پرداخت وجه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی

اینترنت ثابت ایرانسل چیست

منظور از اینترنت ثابت ایرانسل چیست ؟ اینترنت ثابت td lte ایرانسل یک اینترنت پر سرعت با مودم ثابت است که با شبکه 4g (نسل 4) ایرانسل کار می کند. در سال 1394 بود که ایرانسل مجوز راه اندازی اینترنت پرسرعت ثابت بیسیم را دریافت کرد و خدمات خود در این زمینه را شروع کرد.

 

مودم ثابت سیم کارت خور ایرانسل چطور به محبوبیت رسید ؟

همانطور که گفتیم مودم ثابت سیم کارت خور ایرانسل از اینترنت بیسیم نسل چهارم lte استفاده می کند و از طریق سیم کارت 4g است که به شبکه اینترنت متصل می شود. در سال های گذشته با افزایش تعداد و میزان استفاده کاربران از اینترنت و همچنین گسترش شهرها، دیگر زیرساخت های مخابراتی قادر به ارائه خدمات مناسب نبودند.


اینترنت ثابت نسل چهار و کنار زدن وایمکس

در این میان ابتدا برخی شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی از جمله مبین نت و ایرانسل اقدام به راه اندازی اینترنت از طریق تکنولوژی وایمکس کردند. در ابتدای کار وایمکس توانست مقداری از این مشکل را حل کند اما گسترش شبکه وایمکس هزینه بر و کند بود.
این مشکل تا زمان راه اندازی شبکه نسل 3 و 4 پابرجا بود اما با گسترس اینترنت پرسرعت 3g و 4g، امکان استفاده از مودم هایی که با این شبکه ها کار می کردند فراهم شد. کم کم استفاده از مودم های 4g lte همراه و ثابت گسترش یافت و ایرانسل تصمیم به ارائه تکنولوژی اینترنت نسل چهار ثابت (4g td-lte) گرفت.

نکته: تکنولوژی 4g lte با تکنولوژی 4g td-lte متفاوت است و دارای شبکه ها و پوشش های مختلفی است که در ادامه به معرفی آنها و تفاوتشان می پردازیم.

 

قیمت مودم ثابت ایرانسل

به دلیل تنوع موجود در مودم های ایرانسل، قیمت این محصولات متفاوت است و بر اساس قیمت مودم، بسته انتخابی آغازین یا سیم کارت روی مودم تعیین می شود. برای مشاهده قیمت این محصولات اینجا کلیک کنید.

 

انواع مودم ثابت ایرانسل – بهترین مودم ثابت ایرانسل

از میان انواع مودم ثابت ایرانسل، مودم ثابت ایرانسل tf-i60 که در میان مردم به مودم i60 نیز معروف است، از بهترین مودم ها یا بهتر است بگوییم بهترین مودم این شرکت است. مودم ایرانسل i60 به دلیل قدرت گیرایی بالا و همچنین پشتیبانی از هردو تکنولوژی 4G و TD-LTE دارای محبوبیت بالایی است.

انواع مدل های ثابت ایرانسل که در حال حاضر در بازار موجود هستند به شرح زیر است:

  • مودم 4G/TD-LTE ایرانسل مدل TF-i60 H1
  • مودم 4G/TD-LTE ایرانسل مدل TF-i60 S1
  • مودم 4/5G / TD-LTE ایرانسل مدل TF-i60 Unlock
  • مودم TD-LTE ایرانسل مدل ZW101
  • مودم TD-LTE ایرانسل مدل GP-2101
  • مودم TD-LTE ایرانسل مدل GP-2101 Plus
  • مودم TD-LTE ایرانسل مدل TD-i40 A1
  • مودم TD-LTE ایرانسل مدل TK-2510
  • مودم TD-LTE ایرانسل مدل B5142

 

بسته های مودم ثابت ایرانسل – بسته اینترنت ثابت ایرانسل چیست

بسته های اینترنت ثابت ایرانسل در مقایسه با بسته های اینترنت 4G دارای قیمت پایینتری هستند اما همچنان قیمت آن نسبت به اینترنت ADSL بالاتر است. برای افرادی که اینترنت کابلی مناسبی ندارند، استفاده از مودم td-lte و خرید بسته اینترنت مودم ثابت ایرانسل یا سایر شرکت ها، گزینه جایگزین و مناسبی به حساب می آید. برای مشاهده تمام بسته های اینترنت ثابت ایرانسل می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

 

نحوه شارژ مودم ثابت ایرانسل – خرید شارژ مودم ثابت ایرانسل

برای خرید بسته مودم ثابت ایرانسل می توانید از چند طریق اقدام کنید که در ادامه به معرفی روش های شارژ کردن حساب مودم ثابت ایرانسل می پردازیم.

 

اولین روش شارژ مودم ثابت ایرانسل از طریق سایت این شرکت به آدرس ……. قابل انجام است. همچنین شما می توانید از طریق اپلیکیشن ایرانسل من یا نسخه تحت وب ایرانسل من برای این کار استفاده کنید. دو کد دستوری *7# و *555# نیز برای شارژ مودم ثابت ایرانسل نیز در دسترس است.

 

مناطق تحت پوشش اینترنت ثابت ایرانسل

همانطور که در بالاتر گفتیم، مناطق تحت پوشش 4G LTE و 4G TD-LTE با یکدیگر متفاوت است که برای مشاهده مناطق تحت پوشش TD-LTE ایرانسل می توانید بر روی این آدرس کلیک کنید و آخرین نقشه پوشش اینترنت ثابت ایرانسل را مشاهده کنید.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن