نحوه دریافت ریز مکالمات ایرانسل (لیست تماس های ایرانسل)

نحوه گرفتن ریز مکالمات ایرانسل

درخواست دریافت ریز مکالمات ایرانسل

ممکن است به هر دلیلی نیاز به دریافت ریز مکالمات ایرانسل (لیست تماس های ایرانسل) داشته باشید اما ندانید که از چه طریقی می توانید این کار را انجام دهید. در ادامه کلیه روش های حضوری و غیرحضوری برای گرفتن ریز مکالمات ایرانسل را برای شما شرح می دهیم.

ریز مکالمات یعنی چه؟

ریز مکالمات به معنی کلیه اطلاعات ثبت و ضبط شده تماس های برقرار شده از طریق یک سیم کارت است که دارای اطلاعات مختلفی مثل تاریخ، ساعت، شماره تماس های ورودی و خروجی، مدت زمان تماس و… است.
مالک سیم کارت در صورت نیاز می تواند نسبت به دریافت ریز مکالمات و تاریخچه مکالمات خود در چند ماه اخیر اقدام به ثبت درخواست خود کند که انجام این کار کا به چند روش ممکن است.

ریز مکالمات ایرانسل شامل چیست – ریز مکالمات شامل چیست

ریز مکالمات ایرانسل شامل چیست

برخی افراد نیاز دارند تا تاریخچه متن پیامک های خود را نیز داشته باشند اما دریافت متن پیامک فقط با حکم دادگاه امکان پذیر است.
در صورتی که حکم نداشته باشید نمی توانید این درخواست را بدهید اما می توانید از طریق روش حضوری درخواست ریزمالکات شماره هایی که به آنها پیامک ارسال کرده اید را درخواست کنید.

گرفتن ریز مکالمات ایرانسل از اینترنت (غیر حضوری)

نحوه دریافت ریز مکالمات ایرانسل به صورت غیر حضوری 2 روش وجود دارد که به بررسی هرکدام می پردازیم.

روش اول درخواست آنلاین ریزمکالمات (گرفتن ریز مکالمات ایرانسل از اینترنت)

به زودی برای گرفتن ریز مکالمات ایرانسل از اینترنت می توانید از با پر کردن یک فرم آنلاین، درخواست ریز مکالمات ایرانسل را از طریق سایت سیم سرویس که یک پلتفرم آنلاین خدمات سیم کارت است را مطرح کنید.
روش کار به این صورت است که با پرکردن فرم و ارسال تصویر کارت ملی و قاب سیم کارت، اطلاعات شما برای کارشناسان سیم سرویس ارسال می شود. سپس این مجموعه مامور خود را برای امضا درخواست ریز مکالمه ایرانسل به آدرس شما می آورد.
(شایان ذکر است که سیم سرویس در حال اخذ مجوزها و تاییدیه های لازم برای درخواست آنلاین ریز مکالمات است و به زودی این روند به صورت کامل آنلاین خواهد شد.)

روش دوم درخواست آنلاین ریزمکالمات

گرفتن ریز مکالمات ایرانسل از طریق سایت ایرانسل و اینترنت

نحوه دریافت ریز مکالمات ایرانسل در روش دوم به این صورت است که باید درخواست خود را از طریق سایت این شرکت انجام دهید. برای این کار باید به نسخه تحت وب ایرانسل من وارد شوید و پس از ورود از منو سمت راست، بر روی گزینه “دریافت ریز مکالمات” کلیک کنید.
در صفحه بعد لیست مکالمات خود در پازه های 15 روزه قابل درخواست خواهند بود که می توانید هرکدام را که خواستید را درخواست دهید تا فایل ریز مکالمات برای شما ایمیل شود.(این فرایند حدودا 20 دقیقه زمان خواهد برد)

نکته: در هرکدام از دو روش بالا، این امکان را خواهید داشت تا از طریق فایل مکالمات، نسبت به پرینت ریز مکالمات ایرانسل اقدام کنید.

دریافت ریز مکالمات ایرانسل با ایرانسل من – ریز مکالمات ایرانسل من

دریافت ریز مکالمات ایرانسل با ایرانسل من

یکی از سوالات کاربران این است که آیا از طریق برنامه ایرانسل‌من، می‌توان به ریز مکالمات دسترسی داشت؟
بله، برای مشاهده ریز مکالمه ایرانسل من می‌توانید در صفحه اصلی اپلیکیشن، روی گزینه “مشاهده ریز مکالمات” کلیک کرده و سپس گزینه «دریافت نسخه PDF ریز مکالمه‌ها» را انتخاب کنید.

دریافت ریز مکالمات به صورت حضوری

برای دریافت ریز مکالمات به صورت حضوری می توانید با ارائه کارت ملی و قاب سیم کارت خود به یکی از دفاتر پیشخوان، درخواست خود برای دریافت ریز مکالمات را ثبت کنید.

از بین بردن و حذف ریز مکالمات ایرانسل ممکن است ؟

سوال بسیاری افراد این است که آیا امکان از بین بردن ریز مکالمات ایرانسل وجود دارد یا خیر؟ باید گفت به این دلیل که این اطلاعات سر سرورها و سرویس های ایرانسل ثبت می شود، امکان حذف مستقیم آنها توسط کاربر وجود ندارد.

دریافت ریز مکالمات ایرانسل از طریق تماس

دریافت ریز مکالمات ایرانسل از طریق شماره تماس

روش دیگر دریافت ریز مکالمات، تماس با اپراتور ایرانسل “شماره 700” از سیم کارت های ایرانسل و 09377000000 از طریق سایر خطوط است.

دریافت ریز مکالمات از طریق برنامه های غیر رسمی

برخی برنامه ها و اپلیکیشن ها هم هستند که امکان مشاهده تاریخچه و ریز مکالمات را به شما می دهند. شما می توانید با یک جستجوی ساده این نرم افزارها را پیدا کنید.

کد دریافت ریز مکالمات ایرانسل چیست ؟

در حال حاضر برای دریافت ریز مکالمات ایرانسل وجود ندارد و برای این کار می توانید از یکی از روش های جایگزین بالا استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
به بالای صفحه بردن